• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/NOVOSTI/N129/SBK-Aragon/Gallery

Motosport

SBK Aragon, Španjolska - Rezultati

SBK-AragonXX

Na stazi Aragon u Španjolskoj po jednu pobjedu odnijeli su Max Biaggi i Marco Melandri. U prvoj utrci dana, nakon 20 krugova borbe prvo mjesto pripalo je Biaggiju, dok je Melandri utrku završio odmah iza prvaka iz 2010. godine.

U drugoj utrci vodila se vrlo uzbudljiva borba između Biaggija, Melandrija i Michaela Lavertyja, kojoj se u samoj završnici pridružio i Chaz Davies. U vrlo napetih zadnjih nekoliko krugova Melandri je došao do prvog mjesta, Laverty je završio kao drugi, a svoje prvo treće mjesto u klasi Superbike osvojio je Chaz Davies. Max Biaggi završio je četvrti.

U Supersportu je pobjednik na stazi bio Kenan Sofuoglu, no zbog nesportskog ponašanja, to jest pokušaja rušenja Fabiena Foreta, Sofuoglu je penaliziran i u službenim rezultatima klasificiran je kao peti. Pobjeda je tako pripala Samu Lowesu, drugi je završio Foret, dok je treće mjesto pripalo Južnoafrikancu Sheridanu Moraisu.

U Superstocku 600 slavio je Russo, ispred Van Der Marka i Duwelza, dok je u Superstocku 1000 svoju prvu pobjedu ostvario Australac Brian Staring, ispred Jeremyja Guarnonija i Lorenza Baronija.